48 71 7261949 | 48 500 860 027 rejestracja@clumed.pl

Generator plazmowy

Generator plazmowy RPZ-14 niszczy bakterie, wirusy i komórki nowotworowe. Jest to najdoskonalsze światowe urządzenie emitujące EM (kwantowe impulsy elektromagnetyczne) produkowane seryjnie. Generator ma możliwość dokładnego, płynnego i bardzo wolnego przesuwania częstotliwości wyjściowej, co zapewnia skuteczność niszczenia patogenu po osiągnięciu jego M.O.R. (Mortal Osscillatory Rate) częstotliwości. 

Generator plazmowy RPZ-14

EM impulsy oddziaływają na cały organizm, generator działa na wiele osób jednocześnie (terapia grupowa). RPZ-14 może być sterowany z własnej pamięci lub z komputera, gdzie można ustawić wiele wariantów częstotliwości odpowiednio uszeregowanych. Generator RPZ-14 posiada certyfikaty Państwowego Elektrotechnicznego Instytutu Badań, które są ważne w całej EU. 

Terapia generatorem plazmowym metodą dra Raymonda Rife’a

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w terapii boreliozy i ko-infekcji generatorem plazmowym metodą dra Raymonda Rife’a. Terapie prowadzone są w oparciu o bardzo dokładną diagnostykę biorezonansową i są dobierane indywidualnie według rodzaju wykrytych w organizmie obciążeń i patogenów.

Nasza klinika oferuje także diagnostykę i terapię przeróżnych pasożytów, a także innych infekcji bakteryjnych, wirusowych oraz grzybiczych, będących przyczyną różnego rodzaju dolegliwości i schorzeń.

CluMed stosuje własne, rozbudowane programy terapii generatorem plazmowym. Składają się one często z wielu częstotliwości i są dobierane indywidualnie dla każdego klienta. Przy doborze terapii uwzględniamy aktualny stan wiedzy m.in. o boreliozie.

Nasza firma oferuje bardzo dokładną i szczegółową diagnostykę, na podstawie której dobieramy i programujemy właściwy kierunku terapii. Badania wykonujemy nowoczesnym urządzeniem Imedis-Expert, obecnie najskuteczniejszy aparat diagnostyczny na rynku.

Generator plazmowy Felma wg konstrukcji Nikolasa Tesli

Generator plazmowy firmy FELMA jest generatorem o regulowanej częstotliwości i amplitudzie wyładowań – niszczy grzyby, bakterie, wirusy oraz zmiany na skórze. Działa dogłebnie na wszystkie warstwy skóry i tkanki podskórne, znajdujące się pod warstwą podporową skóry.

Generator plazmowy Tesli

Jest to zapomniane, doskonałe światowe urządzenie emitujące wyładowania elektryczne niezupełne, produkowane seryjnie w okresie międzywojennym w Niemczech.

Było na wyposażeniu każdego dobrego gabinetu lekarskiego aż do lat 60-tych XX wieku.

Generator ma możliwość płynnego i bardzo wolnego przesuwania częstotliwości wyjściowej, co zapewnia skuteczność niszczenia patogenów.

Impulsy wyładowań oddziaływają na cały organizm, jest sterowany z własnego panela z wykorzystaniem potencjometrów częstotliwości i ampltudy. Dzięki tym funkcją można ustawić wiele wariantów częstotliwości odpowiednio uszeregowanych.

Generator  jest wykorzystywany do terapii wspomagających, posiada wiele szklanych elektrod dedykowanych do różnych części ciała. 

Może być wykorzystany do terapii:

Z

dopochwowych (przy różnego rodzaju grzybiczych i bakteryjnych infekcjach),

Z

przy hemoroidach (działa bardzo szybko i skutecznie przy takich dolegliwościach),

Z

przy usuwaniu blizn i zman skórnych po wrzodach, czyrakach, ropieniach,

Z

wraz z naturalnym kremem regenerującym działa bardzo skutecznie przy usuwaniu zmarszczek na twarzy, szyji i dekolcie,

Z

przy wrażliwych stopach, popekanej i zniszczonej skórze na stopach, dłoniach,

Z

przy różnorodnych zmianach skórnych (egzemach, łuszczycy, wypryskach, trądziku),

Z

przy pajączkach skórnych,

Z

przy trudnogojących się ranach,

Z

przy wszelkich stanach zapalnych na skórze,

Z

przy intensywnym pieczeniu i swędzeniu skóry na całym ciele,

Z

przy  sinej produkcji śluzu w zatokach,

Z

przy intensywnym katarze,

Z

przy intensywnym katarze,

Urządzenie Imedis-Expert

Nasza firma oferują także diagnostykę biorezonansową na podstawie której dobieramy i programujemy właściwy kierunku terapii. Badania wykonujemy nowoczesnym urządzeniem Imedis-Expert, obecnie najskuteczniejszy aparat diagnostyczny na rynku.

Zapewniamy terapię niszczącą dla przeróżnych pasożytów,  infekcji bakteryjnych, wirusowych oraz grzybiczych, będących przyczyną różnego rodzaju dolegliwości i schorzeń.

CluMed stosuje własne, rozbudowane programy terapii m.in. generatorem plazmowym. Składają się one często z wielu częstotliwości i są dobierane indywidualnie dla każdego klienta.

Przy doborze terapii uwzględniamy aktualny stan wiedzy m.in. o boreliozie, chlamydiozie, toxoplazmozie, kandydozie, robaczycy oraz niszczeniu wszelkich wirusów chorobotwórczych oraz komówek nowotworowych.

Clue Medical – jednokanałowy rejestrator EKG

Urządzenie ClueMedical jest urządzeniem medycznym produkowanym w Austrii. Posiada bardzo zaawansowane oprogramowanie do oceny zarejestrowanych przebiegów EKG z organizmu pacjenta. Urządzenie rejestruje w ciągu dwóch minut wiele parametrów w organizmie.

Urządzenie ClueMedical

Badane parametry:

Z

Elastyczność mięśnia sercowego (warto wiedzieć, że mięsień serca jako ostatni traci swą elastyczność , dlatego jej obniżenie daje nam pewien pogląd na to w jakiej kondycji mogą być pozostałe narządy, a co za tym idzie, również poziom niedoboru minerałów), prawidłowość oddychania  (tzn. czy organizm wykorzystuje do oddechu całą powierzchnię płuc, czy tylko część? Co wiąże się z prawidłowym dotlenieniem organizmu). 

Z

Określenie poziomu glikogenu w wątrobie. (glikogen to rodzaj cukrów, które można porównać do energii życiowej, która jest niezbędna do pracy wątroby, niestety postęp cywilizacji i to co się z nim wiąże np. stres, niepełnowartościowe pożywienie, duża ilość toksyn w środowisku sprawiają, że organizm zużywa wszystkie rezerwy w tym również glikogen. Zdarza się, że 3 letni zapas jakie powinien być zmagazynowany w wątrobie zostaje wykorzystany prawie do zera…, a to zawsze przekłada się na różne problemy zdrowotne).

Z

Badanie określa również stan trzustki, (nieprawidłowa praca może prowadzić np. do zaburzeń cukrzycowych).

Z

Czy organizm prawidłowo „ładuje akumulatory” w czasie snu.  Czyli zdrowy sen i prawidłowa regeneracja. 

Z

Pracę wegetatywnego układu nerwowego: współczulnego i przywspółczulnego, przede wszystkim czy ciało ma siłę do wytwarzania mechanizmów obronnych związanych… z usuwaniem toksyn, walką z wirusami, grzybami i wszelkimi patogenami, aż po włączenie procesów samo- naprawy narządów, oraz tworzenie komórek macierzystych.

Z

Jesteśmy w stanie określić czy stosowana dieta sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu układu trawiennego, a co za tym idzie również pozostałych narządów i układów w naszym organizmie, czy też spożywamy substancje (jedzenie), które przez cały czas powodują zaburzenia w postaci odkładających się w jelitach ( niemożliwych do przerobienia) olbrzymich pokładów niestrawionych resztek pokarmów, które nam nie służą. Chodzi tu w szczególności o jelito cienkie. Pamiętajmy, że jelito cienkie odpowiada za przyswajanie substancji odżywczych z jedzenia tzn., że tak jak jelito przyswoi składniki odżywcze, minerały, witaminy, pierwiastki śladowe – taki będziemy mieli materiał do budowy nowych komórek naszego ciała… (zdrowych lub nie). Dzięki badaniu sprawdzamy nie tylko w jakim stanie jest jelito, ale również czy organizm jest w stanie się oczyszczać i prawidłowo regenerować.

Z

Stan wydolności pracy nerek, odłożone w organizmie metale ciężkie.