Zdrowie to stan harmonii
Chcesz być zdrowy?
Boreliozie STOP!

Usługi

Metoda dr Volla

Metoda dr Volla

Metoda dr Volla

Metoda dr Volla

Metoda dr Volla

Metoda dr Volla

Cennik

Terapie

Rodzaj badania
Opis
Cena
Stymulator homeostazy WRT

Terapia dedykowana na obciążenia organizmu w wykorzystaniem aparatu IMEDIS. Do organizmu klienta podłączone są elektrody ręczne i nożne, Niekiedy dodatkowo pętla indukcyjna wieszana na szyi klienta. Czas terapii do 30 min.

50zł
Stymulator homeostazy WRT

Terapia dedykowana na obciążenia organizmu w wykorzystaniem aparatu IMEDIS. Do organizmu klienta podłączone są elektrody ręczne i nożne, Niekiedy dodatkowo pętla indukcyjna wieszana na szyi klienta. Czas terapii do 30 min. (Dziesięć zabiegów)

450zł
Generator plazmowy dużej mocy

Zabieg częstotliwościowy z wykorzystaniem bezprzewodowej transmisji energii kwantowej. Wykonywany jest przy użyciu generatora plazmowego RPZ-14. Czas terapii od 20 do 97 min. zależnie od programu. Opłaty za pierwszą godzinę 70,00 zł. Za każdą rozpoczętą następną godzinę 50,00 zł

70zł
Generator plazmowy FELMA do zabiegów lokalnych

Zabieg częstotliwościowy z wykorzystaniem specjalnych elektrod szklanych, w których generowane są elektryczne wyładowania niezupełne. Do zabiegu wykorzystywana jest cewka Nikolasa Tesli. Zabieg wykonywany jest przy użyciu generatora plazmowego FELMA – produktu medycznego z gabinetów lekarskich XX w.

30zł