Generator plazmowy Felma wg konstrukcji Nikolasa Tesli

Generator plazmowy firmy FELMA jest generatorem o regulowanej częstotliwości i amplitudzie wyładowań – niszczy grzyby, bakterie, wirusy oraz zmiany na skórze. Działa dogłebnie na wszystkie warstwy skóry i tkanki podskórne, znajdujące się pod warstwą podporową skóry.

Generator plazmowy Tesli

Jest to zapomniane, doskonałe światowe urządzenie emitujące wyładowania elektryczne niezupełne, produkowane seryjnie w okresie międzywojennym w Niemczech.

Było na wyposażeniu każdego dobrego gabinetu lekarskiego aż do lat 60-tych XX wieku.

Generator ma możliwość płynnego i bardzo wolnego przesuwania częstotliwości wyjściowej, co zapewnia skuteczność niszczenia patogenów.

Impulsy wyładowań oddziaływają na cały organizm, jest sterowany z własnego panela z wykorzystaniem potencjometrów częstotliwości i ampltudy. Dzięki tym funkcją można ustawić wiele wariantów częstotliwości odpowiednio uszeregowanych.

Generator  jest wykorzystywany do terapii wspomagających, posiada wiele szklanych elektrod dedykowanych do różnych części ciała. 

Może być wykorzystany do terapii:

Z

dopochwowych (przy różnego rodzaju grzybiczych i bakteryjnych infekcjach),

Z

przy hemoroidach (działa bardzo szybko i skutecznie przy takich dolegliwościach),

Z

przy usuwaniu blizn i zman skórnych po wrzodach, czyrakach, ropieniach,

Z

wraz z naturalnym kremem regenerującym działa bardzo skutecznie przy usuwaniu zmarszczek na twarzy, szyji i dekolcie,

Z

przy wrażliwych stopach, popekanej i zniszczonej skórze na stopach, dłoniach,

Z

przy różnorodnych zmianach skórnych (egzemach, łuszczycy, wypryskach, trądziku),

Z

przy pajączkach skórnych,

Z

przy trudnogojących się ranach,

Z

przy wszelkich stanach zapalnych na skórze,

Z

przy intensywnym pieczeniu i swędzeniu skóry na całym ciele,

Z

przy  sinej produkcji śluzu w zatokach,

Z

przy intensywnym katarze,

Z

przy intensywnym katarze,

Urządzenie Imedis-Expert

Nasza firma oferują także diagnostykę biorezonansową na podstawie której dobieramy i programujemy właściwy kierunku terapii. Badania wykonujemy nowoczesnym urządzeniem Imedis-Expert, obecnie najskuteczniejszy aparat diagnostyczny na rynku.

Zapewniamy terapię niszczącą dla przeróżnych pasożytów,  infekcji bakteryjnych, wirusowych oraz grzybiczych, będących przyczyną różnego rodzaju dolegliwości i schorzeń.

CluMed stosuje własne, rozbudowane programy terapii m.in. generatorem plazmowym. Składają się one często z wielu częstotliwości i są dobierane indywidualnie dla każdego klienta.

Przy doborze terapii uwzględniamy aktualny stan wiedzy m.in. o boreliozie, chlamydiozie, toxoplazmozie, kandydozie, robaczycy oraz niszczeniu wszelkich wirusów chorobotwórczych oraz komówek nowotworowych.