Generator plazmowy

Generator plazmowy RPZ-14 niszczy bakterie, wirusy i komórki nowotworowe. Jest to najdoskonalsze światowe urządzenie emitujące EM (kwantowe impulsy elektromagnetyczne) produkowane seryjnie. Generator ma możliwość dokładnego, płynnego i bardzo wolnego przesuwania częstotliwości wyjściowej, co zapewnia skuteczność niszczenia patogenu po osiągnięciu jego M.O.R. (Mortal Osscillatory Rate) częstotliwości. 

Generator plazmowy RPZ-14

EM impulsy oddziaływają na cały organizm, generator działa na wiele osób jednocześnie (terapia grupowa). RPZ-14 może być sterowany z własnej pamięci lub z komputera, gdzie można ustawić wiele wariantów częstotliwości odpowiednio uszeregowanych. Generator RPZ-14 posiada certyfikaty Państwowego Elektrotechnicznego Instytutu Badań, które są ważne w całej EU. 

Terapia generatorem plazmowym metodą dra Raymonda Rife’a

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w terapii boreliozy i ko-infekcji generatorem plazmowym metodą dra Raymonda Rife’a. Terapie prowadzone są w oparciu o bardzo dokładną diagnostykę biorezonansową i są dobierane indywidualnie według rodzaju wykrytych w organizmie obciążeń i patogenów.

Nasza klinika oferuje także diagnostykę i terapię przeróżnych pasożytów, a także innych infekcji bakteryjnych, wirusowych oraz grzybiczych, będących przyczyną różnego rodzaju dolegliwości i schorzeń.

CluMed stosuje własne, rozbudowane programy terapii generatorem plazmowym. Składają się one często z wielu częstotliwości i są dobierane indywidualnie dla każdego klienta. Przy doborze terapii uwzględniamy aktualny stan wiedzy m.in. o boreliozie.

Nasza firma oferuje bardzo dokładną i szczegółową diagnostykę, na podstawie której dobieramy i programujemy właściwy kierunku terapii. Badania wykonujemy nowoczesnym urządzeniem Imedis-Expert, obecnie najskuteczniejszy aparat diagnostyczny na rynku.